İade Politikası

SÖZLEŞME BEDELİ VE ÖDEME:

1.Sözleşme bedeline KDV dahildir.

2.Sistemde otel geceleme fiyatları ve diğer ekstralar TL olup vergiler dahildir.

3.Sözleşme bedeline, rezervasyonda belirtilen tüm hizmetler dahildir. Belirtilmemiş hizmetler ve otelde alınacak ekstra ürün ve hizmetler ayrı ücrete tabidir. Bu ekstralar otel çıkışında ödenir.

4.İndirimli Ürün  / Özel Ürün veya Kampanyalı Ürün satın alan müşteri, rezervasyon işlemini gerçekleştirdiği sırada hizmet bedelinin tamamını ödemekle yükümlüdür. Ödemenin tamamı yapılmadan rezervasyon kesinleşmez.

5.Yurt dışından çağrı merkezi veya internet aracılığı ile rezervasyon yapan müşteriler rezervasyonlarını döviz bazında öderler. Faturaları, konaklama  gerçekleştikten sonra çıkış günü TCM Bankası döviz satış kurundan TL karşılığı döviz olarak tanzim olur.

Konaklama tarihleri yılbaşı, sömestre, bayram dönemi gibi özel dönemler ve kampanyalar dahilinde oluşturulmuş bir dönem dahilinde ise; sözleşmenin 5.2 maddeleri geçerli değildir.

Bu durumda müşterinin iptal, iade hakkı bulunmamaktadır.

6.İnternetten veya çağrı merkezinden yapılan rezervasyonlarda onay-fatura teslimatı The Room Hotel & Apartments tarafından aşağıdaki şekilde yapılmaktadır.

7.Anında Rezervasyon Teyidi ve Ödeme Makbuzu:

Rezervasyon onayı ve ödeme makbuzu sistemin son aşamasında bilgisayardan yazdırmak suretiyle müşteri tarafından alınabilecek ve aynı zamanda müşteri tarafından verilen e-mail adresine gönderilecektir.

8.Yapılması gereken iadelerde, rezervasyon için kullanılan kredi kartına veya müşteri banka hesabına 30 gün içerisinde ödeme yapılır.